Vlachovo, okres Rožňava, Košický kraj, Gemer

Motel pod Stromisom

Ide o novovybudované ubytovacie zariadenie s celkovou kapacitou 32 lôžok. Pozostáva z 10 izieb. Ku každej izbe prináleží vlastné sociálne zariadenie so sprchovacím kútom, predsieň so zabudovanou skrinňou a balkón. V priestoroch motela sa nachádza aj spoločenská miestnosť s TV a recepcia, kde sú návštevníkom poskytované všetky potrebné informácie (či už o turistických trasách, historických pamiatkach, prírodných krásach a pod.)

Slavec, okres Rožňava, Košický kraj, Gemer

CHALUPA IDA

Chalupa ponúka 1x4,postelovú izbu s prístelkom a možnosť pridania detskej postielky, 1x3 postelovú izbu s FTV, chladnička, spoločenskú miestnost s FTV, vybavenú kuchyňu (chladnička, kávovar, mikrovlnka, rychlovarná konvica, plyn. sporák) s posedením, kúpelňa s WC, záhradný nábytok, uzavreté parkovanie vo dvore.

Ardovo, okres Rožňava, Košický kraj, Gemer

ERIDA - Erika Fábiánová

Samostatný rodinný dom v prijemnom a tichom prostredí. Kapacita 8 osôb + prístelka. Ponúkame Vám dovolenku na chalupe ERIDA s priestranným interiérom, kvalitným vnútorným vybavením, veľkým dvorom a atraktívnym okolím.

Štítnik, okres Rožňava, Košický kraj, Gemer

Hostinec u Vintnera

Ubytovacie a stravovacie služby v centre Štítnika - ubytovanie, stravovanie, denné menu, rodinné oslavy a akcie.

Číž, okres Rimavská Sobota, Banskobystrický kraj, Gemer

Penzión u "cina"

Ubytovanie pre nenáročných klientov campingového typu, vhodné aj pre rodiny s malými deťmi od IV/2008

Štítnik, okres Rožňava, Košický kraj, Gemer

Chalupa Danka Štítnik

Chalupa v tichej záhrade v príjemnom prostredí Slovenského krasu na Gemeri 13km od Rožňavy s dvoma samostatnými apartmánmi pre max 12 osôb. (1.1x5 2.1x5,1x2) Do 20 km 4 jaskyne a 2 zámky,3 planiny + krásna príroda. Pobyt vhodný na cykloturistiku, turistiku, spoznávanie kultúrnych pamiatok a na oddych.Ubytovanie sa nachádza na trase Gotickej cesty a Európskej železnej cesty.

 

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia