Kontakt - prevádzkovateľ

Odporúčame, s. r. o.
Jánošíkova 1352/1
036 01 Martin
Slovenská republika

E-mail: info@podujatia.sk
Tel.: +421 43 228 9916

Pracovná doba: 8:00-16:00

IČO: 47184451
DIČ: 2023780594
IČ DPH: SK2023780594

Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 59195/L

Informácie

Portál www.odporucame.sk vytvára jedinečný priestor pre prezentáciu príležitostí a možností využitia voľného času na Slovensku.

Jeho obsah je tvorený prevažne samotnými návštevníkmi, milovníkmi príjemného trávenia voľného času, ktorí pridávajú a odporúčajú ich obľúbené reštaurácie, ubytovanie a miesta na Slovensku.

Registrovaní používatelia môžu aj hodnotiť a komentovať. Svojimi hodnoteniami a komentármi vytvárajú poradie jednotlivých zariadení, v ktorom budú zobrazované na stránkach portálu.

Všetky informácie sú redakčne kontrolované a neustále aktualizované.

Pridávanie nových informácií

Ktorýkoľvek registrovaný, ale aj neregistrovaný, používateľ môže pridávať nové miesta a podujatia, ktoré ešte nie sú na portáli uvedené. Stačí poskytnutie základných informácií prostredníctvom formuláru. Naša redakcia následne získa podrobnejšie informácie o mieste a zverejní ich v potrebnom rozsahu.

Hodnotenia a komentáre

Registrovaní používatelia môžu hodnotiť a komentovať jednotlivé miesta uvedené na portáli. Na základe hodnotenia je určovaná kvalita zariadenia a hodnotenia určujú výsledné poradie, v akom sú zariadenia zoradené a odporúčané.

Súťaže

V rámci portálu sú priebežne vyhlasované súťaže o rôzne atraktívne ceny. Súťaží sa automaticky zúčastňujú všetci registrovaní používatelia, prostredníctvom súťažných kreditov, ktoré získavajú na našich stránkach rôznymi spôsobmi. Napr. každý deň, keď sa registrovaný použivateľ prihlási na našom portáli, získava automaticky 1 kredit do súťaží. Čím viac kreditov, tým väčšia šanca vyhrať.

Odmeny

Na konci roka vyhodnotíme najaktívnejších prispievateľov portálu a odmeníme ich špeciálnymi cenami.

Spolupráca

Sme otvorení akejkoľvek spolupráci, ktorá bude súvisieť so zameraním nášho portálu.

Ak máte nápad alebo už konkrétnu predstavu o spolupráci, budeme veľmi radi, keď nám napíšete.

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia