Chata OROL

Terchová, okres Žilina, Žilinský kraj, Horné Považie

Chata OROL

Chata Orol sa nachádza priamo vo Vrátnej doline v chatovej oblasti Sokolie. Ponúka komfortné ubytovanie pre náročných klientov a zároveň aj neopakovateľný pohľad na scenériu Malej Fatry. Je vhodná na rekreáciu väčších skupín, napr. firemné podujatia, školenia či rodinné oslavy. Kapacita objektu je 25 osôb.

Žilina, okres Žilina, Žilinský kraj, Horné Považie

Ubytovňa Žilina

Belá, okres Žilina, Žilinský kraj, Horné Považie

Chalupa Belá - Kubíková, Malá Fatra

Malé Lednice, okres Považská Bystrica, Trenčiansky kraj, Horné Považie

Horáreň Vlčia jama

Chalupa Mima Terchová

Terchová, okres Žilina, Žilinský kraj, Horné Považie

Chalupa Mima Terchová

Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v samostatnom objekte v tichej časti obce Terchová. Naša chalupa je vhodná najmä pre rodiny, prípadne jednu partiu priateľov. Celková kapacita ubytovania je 6 osôb. K dispozícii máte celý dom, v ktorom sú 2 priestranné izby a predsieň s posedením. V spálni sú 4 postele. V spoločenskej miestnosti sú 2 prístelky na sedacej súprave, je tu TV s káblovym vysielaním, CD rádio. V tejto miestnosti je aj kompletne zariadená kuchyňa - chladnička, sporák, riad, mikrovlnná rúra, rýchlovarná konvica...).Vo dvore je posedenie s ohniskom a grilom. V blízkom okolí chalupy (200 metrov) je obchod s potravinami a niekoľko reštaurácií, pizzéria a bar.

Prázdninový dom MÁRIA

Súľov - Hradná, okres Bytča, Žilinský kraj, Horné Považie

Prázdninový dom MÁRIA

Zrenovovaný upravený rodinný dom v oblasti prírodnej rezervácie Súľovské skaly. Vhodný pre skupiny turistov aj rodiny s deťmi. Kapacita 6-8 osôb. Atraktívne prírodné prostredie, podmienky pre turistiku, skalolezenie, jazdectvo, bike, lyžovanie.

Rajec, okres Žilina, Žilinský kraj, Horné Považie

Apartmány Rajecká dolina

Komfortné apartmány a ubytovanie v Rajeckej doline, 2 km od termálneho kúpaliska v Rajci a 3 km od kúpeľného mesta Rajecké Teplice.

 

Horné Považie

Čo by sa tak dnes dalo?

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia