Trnava, okres Trnava, Trnavský kraj, Dolné Považie

Hotel Trnava

Holíč, okres Skalica, Trnavský kraj, Záhorie

Flamengo penzion nonstop

Holíč, okres Skalica, Trnavský kraj, Záhorie

Lacne ubytovani

Hotel LUNA ***

Martin, okres Martin, Žilinský kraj, Turiec

Hotel LUNA ***

Hotel LUNA je nový moderný hotel mestského typu. Ponúka komfortné ubytovanie, služby na najvyššej kvalitatívnej úrovni a celý rad nadštandardných doplnkových služieb. Nachádza sa v mestskej časti Priekopa, ktorá je bezprostredne spojená s mestom Vrútky.

Hotel Satelit ***

Piešťany, okres Piešťany, Trnavský kraj, Dolné Považie

Hotel Satelit ***

Svojim vybavením, službami a lokalitou je Hotel Satelit jedinečným spojením oddychu, zábavy, relaxácie, kultúrneho a spoločenského vyžitia. Naša filozofia je založená na slogane: "Iba spokojný zákazník sa vráti". Staňte sa našimi klientmi a my Vás o pravdivosti tejto koncepcie presvedčíme.

Hotel M&R MAGURA

Ždiar, okres Poprad, Prešovský kraj, Tatry a Zamagurie

Hotel M&R MAGURA

Hotel M&R MAGURA je situovaný v Monkovej doline v tichom prostredí s nádherným výhľadom na hrebene Belianskych Tatier. Je vzdialený 1,5 km od rázovitej goralskej obce Ždiar, známej pozoruhodnou ľudovou architektúrou a tradičným folklórom.

Hotel Grand Matej ****

Banská Štiavnica, okres Banská Štiavnica, Banskobystrický kraj, Pohronie

Hotel Grand Matej ****

Hotel sa nachádza v krásnom historickom centre Banskej Štiavnice zapísanej na zozname UNESCO. Ponúka komfortné ubytovanie v príjemných svetlých izbách, gastrošpeciality, ochutnávky vín, wellness, konferenčné priestory pre školenia, semináre, akcie.

Hotel DRUŽBA *** & **** Jasná

Demänovská Dolina, okres Liptovský Mikuláš, Žilinský kraj, Liptov

Hotel DRUŽBA *** & **** Jasná

Hotel DRUŽBA ***&**** sa nachádza v turistickom stredisku Jasná - priamo na lyžiarskom svahu Biela Púť. Hotel má celkovú kapacitu 200 lôžok + 50 prísteliek. V hoteli sa nachádzajú 2 reštaurácie, konferenčné miestnosti, vináreň a wellness centrum.

Horský hotel Smrekovica

Ružomberok, okres Ružomberok, Žilinský kraj, Liptov

Horský hotel Smrekovica

Hotel je celoročné rekračné zariadenie a ponúka ubytovanie v 2+1, 2+2 izbách so socianými zariadeniami (sprch.kut+wc), balkón, tv+sat. Kapacita celkovo 70 lôžok. Hotel je vybavený požičovňou špotrových potrieb. K dispozicii sú loptové ihriská, tenis.kurt, biliard, trampolína, posilovňa, fínska a turecká sauna, solárium a hydromasážna vaňa s perličkou. Jedálneň reštaurácie slúži aj ako spoločenská miestnosť vybavená televízorom, satelitom, videom a hudobným zariadenim.

 

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia