P-76606
apríl 2024 o 50 dní ODPORÚČAME

Rap & Pop Symphony

Rap & Pop Symphony

Kedy: 21.4.2024
Kde: Košice - Staré Mesto, okres Košice
Miesto konania: Dom umenia Košice

Vážení milovníci hudby, predstavujeme vám nezabudnuteľný koncert "Rap & Pop Symphony".  Objavte jedinečné spojenie rapu a popu v podaní virtuózneho Alliance Orchestra. V programe koncertu si vypočujete špeciálne vytvorené symfonické aranžmány slávnych hitov z repertoáru: Eminem, Coolio, Black Eyed Peas, Rihanna, Coldplay, Imagine Dragons, Beyonce, Adele, Dr.Dre, Lady Gaga, Billie Eilish, Christina Aguilera, Sting, Roxette a mnohých ďalších. Špeciálne pre vás sme pripravili veľký program, v ktorom okrem spomínaných interpretov zaznejú aj orchestrálne verzie legendárnych skladieb "Zombie", "It`s Raining Men", "Beggin", "I Will Always Love You" a samozrejme "Don`t speak". Pripravte sa na koncert plný nostalgie a príjemných emócií.

Tento večer vám na pódiu zahrajú talentovaní hudobníci z Alliance Orchestra, ktorých skladby doplní lyrický zvuk gitár a rytmickej perkusie . Špeciálnu príchuť koncertu dodajú pozvaní vokalisti, ktorí svojou energiou vytvoria romantickú atmosféru plnú nezabudnuteľných dojmov a pozitivizmu.

Koncert sa uskutoční 21. januára na pódiu Domu umenia v Košiciach so začiatkom o 19:00.

Nenechajte si ujsť príležitosť vychutnať si toto jedinečné hudobné podujatie a zachytiť spomienky na neuveriteľnú cestu legendárnymi rapovými a popovými hitmi.

https://www.ticketportal.sk/event/Rap-Pop-Symphony?idpartner=649

Rap & Pop Symphony

Rap & Pop Symphony

Hľadáte ubytovanie?

 

mesto Košice - Staré Mesto

Čo by sa tak dnes dalo?

Prihlásenie

Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data
Please, enter data

uložiť na tomto počítači

Nepamätám si heslo

Nová registrácia